Майстер-клас по виготовленню ляльок–оберiгiв «Благополучниці» і «Подорожниці»

Опубликовано Май 14, 2014

Майстер-клас по виготовленню ляльок–оберiгiв «Благополучниці» і «Подорожниці»

Клуб «Прикраси твого ДОМу» і майстриня Свiтлана Касторних запрошують на майстер-клас по виготовленню ляльок –оберiгiв «Благополучниці» і «Подорожниці»

Лялька «Благополучниця» принесе з собою достаток і збереже його в будинку, закриє дорогу злим силам у Ваш будинок, наповнить його радістю і благополуччям. Вона може стояти на видному місці, або може сховатися. Тут треба їй довіритися. Навіть із затишного або далекого місця лялечка захищатиме господарів, буде піклуватися про них, тому що сидить помічниця на щасті-мішечку. В спідниці-мішечку у неї копiйка з цифрою 5 — приносить гроші в будинок, фасолінка – дає їжу, а цілющі трави – це турбота про здоров’я.

А ось маленька, але рішуча «Подоріжниця» — традиційна лялька-оберіг для мандрівників. У її вузлику все, що може знадобитися в дорогу: трохи крупи, монета і щіпка рідної землі, щоб не забути повернутися. Втім, вміст торбинки може змінюватися — адже це саме Ваша подоріжниця. Крихiтка легко розташується у кiшені, щоб наглядати за вашою дорогою — як тілесною, так і духовною.

Майстер — Касторних Світлана.

Практикуючий психолог(Дніпропетровський Державний Університет, Московський інститут інтеграційної системної психології, Київський інститут процесуальної психотерапії),нумеролог-ведичного,піфагорейського,універсологичного напряму. Закінчила вищу антропософськую школу для педагогів р. Штуттгарт(Німеччина).В течії 18 років вивчала, практикувала, викладала кухню вед. Вивчає Древню Слов’янську Культуру, Слов’янські Веди. Майстер по народним лялькам-мотанкам, текстильним і художнім (колекційним) лялькам.

Початок: 13 червня о 18.30.

Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Вартість: 120 гр. Всі необхідні матеріали надаються.

Попередня реєстрація на майстер-клас обов’язкова: тел.: (050) 45-25-433.

Онлайн: http://centr-dom.com/registration/

Related posts:

ПАРНАЯ ЙОГА
Восточные танцы в центре развития "Дом" !
Дамский клуб «Пробужденная Женщина»

Оставить комментарий


8 + = 9

Google+ Яндекс.Метрика