Бойове мистецтво козаків характерників «Сварга»

Опубликовано Мар 6, 2013

Бойове мистецтво козаків характерників «Сварга»

Бойове мистецтво козаків характерників для юнаків та чоловіків «Сварга»

«Сварга»  – шлях духовного розвитку воїна, бойове мистецтво, що розвиває уміння захистити себе, свою сім’ю, державу з збереженням себе цілісним і не ушкодженим.

 

 

  • Унікальні бойові техніки та практики;
  • Робота з холодною зброєю;
  • Робота з стихіями Матінки-Природи.

Дане  бойове мистецтво дозволяє досконало володіти різними частинами свого тіла в різних площинах і до того ж незалежно одна від одної. Все це відбувається через виконання рухів на підсвідомому рівні, що дозволяє в рази швидше реагувати на дії свого противника, при цьому використовувати оптимально кроткий шлях до прийняття раціонального рішення, яке зберігає сили, енергію, виводить з ладу противника після першого його прояву агресії, цим самими попереджуючи наступні його дії.

Вплив космічних, Вселенських природних законів та принципів є необхідним базисом для самовдосконалення людини на нашій планеті, в цілому у нашій сонячній системі. Власне це і дає можливість воїну продукувати такі якості, як хоробрість, доблесть, честь, витривалість, тому живучість та енергетична міць духу і тіла слов’янських вояків, козаків характерників завжди вражала іноземців. Мета «Сварги»  одержати перемогу у двобої в оптимально короткий проміжок часу, з максимальним збереженням свого енергетичного потенціалу.

Майстер: САВЛУК  ПЕТРО   ВОЛОДИМРОВИЧ — керівник  Дніпропетровської громадської організації «Школа характерного козацтва», інструктор древньослов’янських  психофізичних та духовно-прикладних оздоровчих і цілительських практик.

Запрошуємо на заняття Пн, Пт, початок в 16.15.

Перше заняття — БЕЗКОШТОВНО!

Мы находимся: г. Днепропетровск, ул.Баррикадная 3, этаж 3. Центр развития «ДОМ».

· Справки по тел.: 320-310, (097)251-03-16.

· Онлайн регистрация: http://centr-dom.com/registration/

 

 

 

 

Related posts:

КРАСОТА И ОМОЛОЖЕНИЕ ТЕЛА!
Йога для беременных от Натальи Барна!
Дамский клуб «Пробужденная Женщина»

Оставить комментарий


7 + 1 =

Google+ Яндекс.Метрика